Prosinac je sve u šuškanju na toplom i gledanju božićnih filmova.
Bilo da se radi o bezvremenskim klasicima poput The Muppet Christmas Carol ili super-otrcanim modernim filmovima koji nemaju više od 2/10 na IMD-u, stvarno nas nije briga!
Evo svakodnevnog vodiča za sve filmove koje morate pogledati tijekom prosinca – filmovi u podebljano naši su najbolji odabiri!
- 5 sjajnih PUNIH božićnih filmova na YouTubeu – pogledajte ih odmah!
srijeda, 19. prosinca:
16:00 – BBC 1 – Priča o igračkama (1995., 10/10)
18:10 – Sony Movie Channel – Eat Pray Love (2010, 8/10)
https://www.youtube.com/watch?v=KYz2wyBy3kc
četvrtak, 20. prosinca:
15:45 – BBC 1 – Priča o igračkama 2 (1999., 10/10)
17:50 – BBC 2 – Jaslice (2009., 10. 8.)
21:00 – ITV4 – Ralje (1975., 9/10)
21:00 – Film4 – Shooter (2016., 10.7.)
Petak, 21. prosinca:
22:25 – ITV2 – Beethovenova božićna avantura (2011., 10.6.)
12:40 – Film 4 – Crne jaslice (2013., 10.6.)
15:35 – BBC 1 – Priča o igračkama 3 (2010., 10/10)
17:15 – BBC 2 – Jaslice 2 (2012., 6/10)
21:00 – Film 4 – Kapetan Amerika: Prvi osvetnik (2011., 10.7.)
22:45 – ITV – Blagdan (2006., 6/10)
23:00 – Channel 4 – The Inbetweeners Movie (2011, 8/10)
subota, 22. prosinca:
01:00 – BBC 2 – Muppets (2011, 7/10)
11:00 – Kanal 4 – Dr. Dolittle 2 (2001., 6/10)
11:35 – BBC 2 – Automobili 2 (2011., 10. 7.)
11:35 – Kanal 4 – Ledeno doba: Mamut Božić (2011., 7/10)
15:00 – BBC 1 – Kung Fu Panda (2008., 8/10)
16:25 – BBC 2 – Finding Neverland (2004, 7/10)
18:00 – Channel 4 – Crocodile Dundee (1986., 8/10)
18:30 – ITV2 – Ratovi zvijezda, epizoda VI – Povratak Jedija (1983., 9/10)
21:00 – Kanal 4 – Voditelj 2 (2013., 6/10)
Nedjelja, 23. prosinca:
13:30 – BBC 1 – Božićna pjesma (2009., 6/10)
15:25 – BBC 1 – UP (2009., 10/10)
16:55 – ITV2 – Elf (2003., 9/10)
16:25 – Kanal 4 – Ljudi u crnom (1997., 8/10)
18:20 – Kanal 4 – Ljudi u crnom II (2002., 8/10)
18:40 – Kanal 5 – Scrooge (1970, 8/10)
19:00 – ITV2 – The Grinch (2003., 9/10)
21:00 – Film 4 – Jack Reacher: Nikad se ne vraćaj (2016., 10.6.)
21:00 – ITV – Casino Royale (2006., 10.8.)
Badnjak:
6:40 ujutro – Channel 4 – Rugrats Movie (2000., 7/10)
11:45 – Kanal 4 – Božićna pjesma (1984., 8/10)
12:25 – E4 – Film SpongeBob Squarepants (2004., 7/10)
12:55 – ITV2 – Grinch (2000., 9/10)
13:20 – BBC One – Sveučilište čudovišta (2013., 10. 7.)
13:45 – Kanal 4 – Kupili smo zoološki vrt (2011., 10.7.)
14:55 – BBC 1 – Zootropolis (2016., 10.9.)
15:25 - Uho Djeda Mraza: Film (1985., 10. 7.)
16:40 – Kanal 4 – Snjegović (1982., 10/10)
17:10 – Kanal 4 – Snjegović i snježni pas (2012., 10.8.)
17:00 – BBC One – Mary Poppins (1964., 8/10)
18:00 – Kanal 4 – Čudo u 34. ulici (1994., 9/10)
19:05 – ITV2 – Lego film (2014., 10.8.)
21:30 – ITV – Gremlini (1984., 9/10)
Božićni TV vodič 2018
7:05 – BBC Two – Uspon čuvara (2012., 10. 7.)
9:00 ujutro – BBC One – Gruffalo
11:00 – BBC One – Wallace i Gromit: The Curse of the Were-rabbit (2005, 8/10)
12:40 – Kanal 4 – Snjegović (1982, 10/10)
kako postaviti postavku za stolom
13:15 – Kanal 4 – Snjegović i snježni pas (2012., 10.8.)
13:45 – Channel 4 – Arthur Christmas (2011., 9/10)
15:10 – BBC One – Knjiga o džungli (2016., 10. 8.)
16:00 – Channel 4 – Muppet Christmas Carol (1992., 9/10)
16:10 – ITV – Monsters Inc (2001., 9/10)
17.40 sati – ITV2 – Elf (2003., 9/10)
17:40 – Kanal 4 – Sam u kući 2 (1992., 8/10)
19:45 – ITV2 – Jurski svijet (2015., 10. 7.)
21:00 – Pet zvjezdica – Kevin i Perry Go Large (2000., 8/10)
21:15 – Više 4 – Gladijator (2000., 9/10)
Boxing Day TV vodič 2018
07:45 – BBC 2 – Tintinove pustolovine (2011., 10.7.)
10:30 – BBC 2 – Princeza i žaba (2009., 6/10)
11:20 – Kanal 4 – Mali vojnici (1998., 6/10, )
13:25 – Kanal 4 – Kung Fu Panda 2 (2011., 10.6.)
13:25 – BBC One – Raiders of the Lost Ark (1981, 8/10)
14:50 – Film 4 – Sam u kući (10.10.1990.)
16:55 – ITV2 – Lego film (2014., 10.8.)
17:45 – Channel 4 – Mrs Doubtfire (9/10, 1993)
17:40 – BBC One – The BFG (2016., 10.6.)
20:00 – ITV – Quantum of Solace (2008., 8/10)
22:20 – ITV – Ljubav zapravo (2003., 8/10)
četvrtak, 27. prosinca:
22:50 – BBC 1 – Madagaskar 2 (2008., 6/10)
13:30 – BBC 1 – Indiana Jones i hram sudbine (1984., 10. 7.)
18:30 – ITV – Ratovi zvijezda, epizoda VI: Povratak Jedija (1983., 8/10)
19:55 – Pet zvjezdica – Goonies (1985., 8/10)
19:55 - ITVBe - Mamma Mia (2008., 6/10)
20:00 – ITV – Skyfall (2012., 8/10)
22:25 – BBC 1 – Meet the Fockers (2004., 7/10)
Petak, 28. prosinca:
9:00 – BBC One – Turbo (2013., 9/10)
10:25 – ITV – Policajac iz dječjeg vrtića (1990., 9/10)
13:15 – BBC One – Indiana Jones i posljednji križarski pohod (1989., 9/10)
14:15 – ITV2 – Happy Feet Two (2011., 9/10)
16:10 – BBC One – Wreck-it Ralph (2012, 9/10)
20:00 – Channel 4 – Eddie the Eagle (2016, 9/10)
21:00 – ITV 4 – Terminator 2: Sudnji dan (1991., 9/10)
Subota, 29. prosinca:
9:50 – Kanal 5 – Bean (1997., 7/10)
11:35 – Kanal 5 – Dan mrmota (1993., 10. 8.)
13:15 – BBC 1 – Chicken Run (2000., 9/10)
14:35 – BBC 1 – Indiana Jones i kraljevstvo kristalne lubanje (2008., 7/10)
19:00 sati – ITV2 – Minions (2015., 10.7.)
19:50 – BBC 1 – Ant-Man (2015., 8/10)
Nedjelja, 30. prosinca:
9:50 – BBC 1 – Bolt (2008., 7/10)
14:45 – Kanal 5 – E.T The Extra Terrestrial (1982, 10/10)
16:05 – BBC 1 – Kako izdresirati zmaja 2 (2014., 10.8.)
17:00 – Kanal 5 – Willy Wonka i tvornica čokolade (1971., 8/10)
17:40 – Channel 4 – Paddington (2014., 8/10)
20:00 – ITV – Ratovi zvijezda: Sila se budi (2015., 10. 8.)
21:00 – Film 4 – Kingsman: Tajna služba (2015., 10.7.)
Stara Godina:
10:20 - BBC 1 – The Croods (2013., 10. 7.)
14:15 – Kanal 5 – Prljavi ples (1987., 8/10)
14:40 – BBC 1 – Veliki heroj 6 (2014., 8/10)
16:15 – BBC 1 – Maleficent (2014., 10. 8.)
17:45 – 5. kanal – Pan (2015., 10. 7.)
20:00 – ITV – Spectre (2015., 10.8.)
Nova godina:
14:30 – 5. kanal – Oliver! (1968., 8/10)
15:45 – BBC 1 – Knjiga o džungli (1967., 9/10)
17:00 – BBC 2 – Najljepši sati (2016., 7/10)
17:00 – BBC 1 – Inside Out (2015, 8/10)
17:50 – Channel 4 – Sister Act (1992., 8/10)
22:00 – BBC 2 – Povratnik (2015., 10. 8.)
Ne zaboravite se pretplatiti na realitytitbit.com za sve vaše najnovije BOŽIĆNE FILMOVE!